Vážení rodičia, milí žiaci, kolegyne a kolegovia.
Prajem Vám úspešný nový rok a najmä veľa zdravia, aby sme sa v škole stretávali čo najviac a hlavne vždy s úsmevom.
Od pondelka 10. januára 2022 pokračuje prezenčná výučba. Prevádzka školy bude zabezpečená v súlade s pravidlami ŠKOLSKÉHO SEMAFORU.
Nezabudnite, prosím, pred nástupom do školy vyplniť formulár Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti a odoslať ho elektronicky cez EduPage. Zároveň Vás prosím, aby ste pred nástupom do školy vo svojom vlastnom záujme pretestovali svoje deti.
Ďakujem za spoluprácu, prajem pekný víkend a pozdravujem.
Mgr. František Pitoňák
riaditeľ školy

